GALABET GİRİŞ İÇİN TIKLAYINIZ!
Galabet papara ile para yatırma - Galabet Güncel

Galabet papara ile para yatırma

Galabet papara para ile yatırma

Galabet papara ile para yatırma prosedürünü gönül rahatlığıyla hızlı ve güvenilir bir biçimde anlar içerisinde gerçekleştirebilmeniz mümkün. Öncelikle Galabet papara para yatırma nasıl yapılır? Sorusunu sormadan önce bir papara hesabınız olmalı ve Galabet sitesindeki üyeliğinize eklemek istediğiniz bakiye bu papara hesabında aktarma hazır bir biçimde bulunmalıdır. Bu adımı tamamladıktan sonra, Galabet canlı destek ekibi ile sohbet başlatarak, Galabet sitesine ait aktif papara hesabını talep edeceksiniz.

Müşteri temsilcisinin size verdiği papara numarasını not edeceksiniz ve kendi papara hesabınızdan not ettiğiniz papara numarasına aktarmak istediğiniz miktarı girip para aktarma prosedürünü gerçekleştireceksiniz.

Sonrasında Galabet sitesindeki üyeliğinize giriş yaparak, para yatır bölümüne gideceksiniz ve oradan papara ile para yatır yazan yere tıklayacaksınız burada karşınıza açılan Galabet papara para yatırma formunu biraz önce gerçekleştirdiğiniz aktarma bilgileri doğrultusunda doğru girdiğinizden emin olarak prosedürü tamamlayacaksınız. Galabet finansal departmanı yatırım formunuzu görüntüleyerek bilgileri teyit edecek ve papara aktarımı Galabet sitesi hesabına geçtiği an yatırımınızı onaylayacaktır.

Tabi ki kesinti ya da komisyon tutarını düşünüyorsunuz şu an. Fakat Galabet papara para yatırma opsiyonunda kendi papara hesabınızdan çıkan miktarın benzeri Galabet sitesindeki üye hesabınızda gözükecektir. Bütün bu adımların toplamda 5 dakikayı geçmediğini tekrar belirtmek isteriz.

Galabet papara yatırım miktarı

Galabet havale para yatırma bankalarda bulunan hesaplarınızdan bir ya da daha çoğunu kullanarak siteye para yatırabileceğiniz bir altyapı olarak tanımlanabilir. Galabet sitesine ait banka hesapları ile sizin gönderim yapmak istediğiniz hesap aynı banka ise bu havale ile para yatırma opsiyonu oluyor. Ama sizin hesabınız ile Galabet sitesinin hesabı aynı banka değil ise, iyine gönderim yapabilirsiniz ama bu eft ile para yatırma olarak adlandırılır.

Havale ile para yatırma sistemi yatırım yapmak isteyen kişilere çok sayıda seçenek sunar. İlk olarak eskiden olduğu gibi atm cihazlarından kartsız para yatırabilirsiniz. Ayrıca internet bankacılığı ya da mobil bankacılık gibi programları kullanıyorsanız. Dijital herhangi bir cihazınızdan basit ve çabucak yatırım yapabilirsiniz.

Galabet havale para yatırma

Galabet havale para yatırma prosedürü 2 kısa adımdan oluşmaktadır. Öncelikle Galabet sitesinde sağ alt köşede bulunan canlı destek ekibi ile sohbet başlatmalı ve hangi bankalar ile çalışıldığı ile ilgili bilgi almanız gerekiyor. Sonra size verilen hesap numarası ya da iban numarasını bir yere not etmelisiniz.

Bankanızın size verdiği internet bankacılığı şifreniz ile giriş yaparak not aldığınız iban/hesap numarasına para yatırma prosedürünü yapmanız gerekecektir. Eğer internet bankacılığı kullanmıyorsanız, banka şubesine gidip içeriden aldığınız hesap numarasına aktarma yapabilirsiniz. Bu seçeneklerden birisini seçmek tamamıyla size bağlı. Not aldığınız iban/hesap numarasına yatırmak istediğiniz tutarı yatırıp, banka dekontu alacaksınız.

Daha sonra dekont elinizdeyken Galabet sitesinde bulunan üyeliğinize giriş yapacaksınız. Kullanıcı adı, şifre bilginizi doğru girdiğinizden emin olduktan sonra, para yatır bölümüne tıklayıp seçenekler içerisinden banka aktarımı olanı seçeceksiniz.

Yatırım formu karşınıza çıktıktan sonra dekonttaki bilgileri doğru girip denetimini sağlayacaksınız ve son olarak prosedüre onay vereceksiniz. Onay vermeniz ile beraber bilgiler ekibimiz tarafından incelenerek şayet doğru yatırım yaptıysanız kısa süre içinde yatırımınız onaylanacaktır. Gördüğünüz üzere prosedür yalnızca 2 aşamadan ve toplamda 2 dakikadan oluşmaktadır.

Galabet havale ile para yatırma

Galabet havale para yatırma opsiyonunda, herhangi bir para isteği ya da kesintiye uğramanız mutlaka söz konusu olamaz. Ama bazı kullanıcıların bu yolla asılsız söylemleri tabii ki her sitede olduğu gibi Galabet sitesinde de bulunmaktadır.

Galabet üyeliğinize girdiniz ve aktarımınızın onaylandığını fakat, paranın hesabınıza eksik bir biçimde bakiye olarak tanımlandığına şahit olduğunuzda ne yapacaksınız? Hemen dekontunuzu denetleyerek, Galabet havale para yatırma üzerinden hesapta yeterli bakiye olmaması sebebiyle, bankanız prosedür ücreti tahsil etmiştir ve geriye kalan tutar, Galabet banka hesabına, kullanmış olduğunuz banka tarafından aktarılmıştır. Yani bu durum Galabet sitesi ile alakalı bir konu değildir. Tamamen bankanızın hangi prosedürü ne kadar ücretlendirdiği ile alakalı bir durumdur.

Yorum yapın